wtorek, 21, luty 2017
Wejść: 873

Jak możesz pomóc ?

Jak możesz pomóc? Spacery, dom tymczasowy, transport, zbiórki i akcje - na wiele sposobów możesz uczestniczyć w życiu naszego schroniska...

Nawet zwykłe udostępnienie psiaka na Twoim profilu (facebook, instagram, twitter itd) może okazać się bardzo pomocne! Jeśli zaś mieszkasz w pobliżu i chcesz pomóc naszym zwierzakom - poniżej znajdziesz kilka sposobów. A może masz własny pomysł na wsparcie schroniska? Daj nam znać - skorzystaj z danych kontaktowych widocznych pod artykułem albo przejdź na stronę Kontakt i wyślij nam wiadomość.

Co możesz zrobić?

1. Spacery – w każdą sobotę zapraszamy na spacery do naszego schroniska. Wyprowadzamy psiaki na smyczach. Uczymy je kontaktu z ludźmi, socjalizujemy, poznajemy. Każdy może przyjechać – niezależnie od wieku, płci, wyznania. Dzieci do lat 12 zapraszamy z pełnoletnim opiekunem, młodzież do lat 18 ze zgodą rodzica na udział w spacerach. Każda para rąk to 1 wyprowadzony psiak. Zabieramy psiaka na ok 40 minutowy spacer, po czym wracamy i zamieniamy psiaka, na tego, który na spacerze jeszcze nie był. Mamy więc 2 tury spacerowe.

Dom tymczasowy - więcej w zakładce "Dom tymczasowy"

Transporty - często potrzebujemy pomocy w przewiezieniu psiaków na trasie Nowodwór - Lublin lub Lublin - cała Polska. Zapewniamy kontener lub kenel do przewozu psa. Informacje o potrzebnych transportach są umieszczane w zakładce "Aktualność"


 mg 1322

 

Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)

Wyszukaj psiaka dla siebie

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.